چرا مدیرمدیا؟

مدیرمدیا از تلفیق دو کلمه مدیر و مدیا که برگرفته از سوشیال مدیا (social media) یا همون شبکه های اجتماعی هست تشکیل شده. در واقع هدف اصلی ما در این سایت آموزش راه اندازی و مدیریت کسب وکار ها در شبکه های اجتماعی هست.

مدیر مدیا یه تیم کوچیک اما با اهدافی بزرگه که کار خودشو از اوایل سال ۱۳۹۶ شروع کرده.(البته از سال ۹۳ به بعد وارد این حوزه شدیم ولی آموزش هامونو از سال ۹۶ شروع کردیم 😀 ) هدف ما در مدیر مدیا کمک به اونهایه که شاید دستشون خالیه، اما با کلی شور و ذوق، به جای هدر دادن وقت ارزشمندشون تو شبکه های اجتماعی، به دنبال ایجاد یه کسب و کاری تو این فضا هستن و یا قصد دارن کسب و کار فعلی خودشون رو بیشتر رونق بدن.

ما تو مدیر مدیا با کلی ذوق و شوق سعی می کنیم هر چیزی که تا حالا از طریق مطالعه، تحقیق، ترجمه، و یا تجربه به دست آوردیم رو از سر رفاقت در اختیار شما بزاریم و در عوض این کار، دوست داریم کسب و کار های شما هم یکی یکی بگیره و ما هم تو خوشحالی های شما شریک بشیم، البته اگه تا اون روزا ما رو فراموش نکرده باشین!

تو مدیر مدیا خیلی چیزها رایگانه، اما خدا وکیلی ما هم خرجمون زیاده. از پول هاست و دامنه و تبلیغات بگیر، تا خرج زندگی روزانه مون. به همین دلیل بعضی آموزش‌هامون پولیه ولی قول میدیم حواسمون به جیب شما هم باشه.

ما هم مثل خیلی ها قبل از مدیر مدیا چند تا ایده رو امتحان کردیم و کلی هم وقت گذاشتیم روشون ولی به جایی نرسیدیم، شما هم یادتون باشه اگه تو کارهای اول تون به جایی نرسیدین نا امید نشین و کوتاه نیاین، آخه یه مرد که به این زودیا کوتاه نمیاد.

در حوزه بازاریابی در شبکه های اجتماعی چه تجربیاتی داریم؟

 خیللللی خلاصه بخوام بگم در تلگرام از تولید محتوای برای کانال های تلگرامی فان (مثل فالگیری، عکس پروفایل و…) تا کانال های تلگرامی خیلی رسمی و آموزشی (در حوزه توسعه فردی، فروشگاهی و…) انجام دادیم و در اینستاگرام هم خدا رو شکر تونستیم چندین کسب و کار موفق رو راه اندازی و یا راهنمایی کنیم. به همین خاطر با کلی کانال و پیج همکاری کردیم و پشت صحنه کار رو از نزدیک دیدیم و با زیر و بَم کار آشنا هستیم و هر روز هم سعی می‌کنیم به توانایی‌هامون چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ عملی بیافزاییم.

راستی یه چیز دیگه رو هم تا یادم نرفته بگم، شاید برای بعضی ها سوال باشه که شما که آدم و عالم رو دارین آموزش میدین که تو اینستاگرام و تلگرام این کار و بکنین و اون کار و نکنین تا کار و کاسبی تون بگیره؛ چرا پیج و کانال خودتون خیلی شلوغ نیست؟! راستشو بخواین خودمون هم میدونستیم اینو ازمون میپرسید ولی دوست داشتیم به همه نشون بدیم که قبل از همه خودمون میخوایم با آموزش های خودمون پیج و کانال مون رو رونق بدیم که هیچکی فردا نیاد بگه بابا اینا همه الکیه و جواب نمیده. اصل مطلب اینکه ما هیچ وقت چیزی که خودمون بهش اعتقادی نداریم رو آموزش نمیدیم.

راستی هر وقت هر چیزی به ذهنتون رسید و دیدید به درد ما هم میخوره ما رو خبر کنید. اگر انتقادی، پیشنهادی چیزی دارید هم میتونید در بخش تماس با ما برامون ارسال کنید.

تماس با مدیرمدیا

 

برای شروع نباید فوق العاده بود اما برای فوق العاده بودن باید شروع کرد.

زیگ زیگلار