سبد خرید 0

باب پراکتور

باب پراکتور

ویدئو معرفی باب پراکتور

باب پراکتور:

تنها مشکلی که خواهید داشت خودتان هستید و خود شما نیز راه‌حل آنید. تغییر، غیرقابل اجتناب است اما رشد فردی همیشه یک تصمیم شخصی است.

تصویر باب پراکتور

معرفی کوتاه باب پراکتور

برای میلیون ها نفر ، نام باب پراکتور مترادف با “موفقیت” است و او به عنوان بزرگترین معلم سعادت در آمریکا شناخته می شود.

در سال ۱۹۶۱، باب، شروع به مطالعه کتاب “بیندیشید و ثرومتمند شوید” کرد؛ و زندگی او بعد از خواندن این کتاب به کلی دگرگون شد! باب هزار بار به فایل صوتی ضبط شده توسط ارل نایتینگل گوش داد. سپس، باب از سال ۱۹۶۸ تا ۱۹۷۳، تا قبل از راه اندازی موسسه توسعه فردی خودش، شانه به شانه با ارل نایتینگ در موسسه “Nightingale-Conant” کار کرد. امروز باب هزاران کتاب را مطالعه کرده است، هر روز به خواندن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ادامه می‌دهد و در حال حاضر بهترین متخصص جهان در حوزه توسعه فردی و قانون جذب است.

الان باب ۸۵ سال سن دارد، متاهل است و سه فرزند داردکه روابط خیلی خوبی را با یکدیگر دارند و بیشتر اوقات را نیز در کنار یکدیگر سپری می کنند. همینطور باب در بسیاری از سخنرانی های خود، از همسرش مثال می زند. از سال ۱۹۷۳ که باب اولین شرکت خود را تاسیس کرد، جامعه ای از زنان و مردان را که در دنیای پر هرج و مرج خود گیر افتاده بودند نجات داد و با آموزش های نحوه استفاده درست از اعتماد به نفس و خلاقیت به آنان کمک کرد تا با زندگی خود دست و پنجه نرم کنند و از تمام لحظات  لذت ببرند.

مطالعه کامل زندگینامه و بیوگرافی باب پراکتور...
keyboard_arrow_up